Transylvania, John II. Sigismund and Isabella (1540-1559) aranyforint 1556 N-P/kalapács (Nagybánya) Resch:- Huszár: 6 Éremhatározó III. kötet: 9 (Au) 3.56g
RRR!
FDC!
Transylvania, Stephen Bocskai (1604-1606) 10 aranyforint 1605 verdejegy nélkül Resch: 3 Huszár: 171 Éremhatározó III. kötet: 103 (Au) 34.67g
RRR!
about EF
Transylvania, Gabriel Bethlen (1613-1629) 10 aranyforint 1616 verdejegy nélkül Resch: 12 Huszár: 302 Éremhatározó III. kötet: 190 (Au) 34.78g Ebben az állapotban ritka!
RRR!
Transylvania, Gabriel Bethlen (1613-1629) 2 aranyforint 1628 verdejegy nélkül Resch: 445 Huszár: 323 Éremhatározó III. kötet: 205 (Au) 6.92g Ex Adams gyűjtemény No 2680.
Transylvania, George I. Rákóczi (1630-1648) 1/2 tallér 1647 N-B (Nagybánya) Resch: 64 Huszár: 509 Éremhatározó III. kötet: 320 (Ag) 13.95g Attraktív patina!
RRR!
Transylvania, Michael I. Apafi (1661-1690) 10 aranyforint 1670 A-F (Fogaras) Resch: 79 Huszár: 644 Éremhatározó III. kötet: 420/b (Au) 0.00g PSGS AU 55
RRR!
Transylvania, Michael I. Apafi (1661-1690) aranyforint 1677 verdejegy nélkül Resch: 220 H: 695 Éremhatározó III. kötet: 452/a (Au) 3.46g Ebben az állapotban ritka!
RRR!
FDC!
Transylvania, I. Lipót (1691-1705) dukát 1701 F-T Resch: 43 Huszár: 852 Éremhatározó III. kötet: 519 (Au) 3.49g Ebben az állapotban ritka!
FDC!