Transylvania, Sigismund Báthory (1581-1602) aranyforint 1591 verdejegy nélkül R.: 74 H.: 108 ÉHIII: 69 (Au) 3.50g
Transylvania, Sigismund Báthory (1581-1602) aranyforint 1594 Nagyszeben R.: 153 H.: 105 ÉHIII: 68/a (Au) 3.48g
EF
Transylvania, Sigismund Báthory (1581-1602) aranyforint 1598 N-B Nagybánya R.: 249 H.: 113 ÉHIII: 72 (Au) 3.50g Karc!
about EF
Transylvania, Sigismund Báthory (1581-1602) tallér 1590 verdejegy nélkül R.: 52 H.: 125 ÉHIII: 82 (Ag) 28.98g Attraktív patina!
about EF
Transylvania, Sigismund Báthory (1581-1602) tallér 1590 verdejegy nélkül R.: 57 H.: 125 ÉHIII: 82 (Ag) 28.99g
Transylvania, Sigismund Báthory (1581-1602) tallér 1591 verdejegy nélkül R.: 76 H.: 125 ÉHIII: 82 (Ag) 28.24g
good VF
Transylvania, Sigismund Báthory (1581-1602) tallér 1593 verdejegy nélkül R.: 138 H.:135 ÉHIII: 83 (Ag) 29.78g Ebben az állapotban ritka!
Transylvania, Sigismund Báthory (1581-1602) tallér 1593 verdejegy nélkül R.: 133 H.: 129 ÉHIII: 83 (Ag) 28.40g Attraktív patina!
Transylvania, Sigismund Báthory (1581-1602) tallér 1593 verdejegy nélkül R.: 148 H.: 133 ÉHIII: 83 (Ag) 28.03g Attraktív patina!
EF
Transylvania, Sigismund Báthory (1581-1602) tallér 1594 verdejegy nélkül R.: 179 H.: 136 ÉHIII: 84 (Ag) 28.13g Oroszlános vállvérttel.
good VF
Transylvania, Sigismund Báthory (1581-1602) tallér 1595 verdejegy nélkül R.: 188 H.: 134 ÉHIII: 84 (Ag) 28.36g Ebben az állapotban ritka!
Transylvania, Sigismund Báthory (1581-1602) tallér 1595 verdejegy nélkül R.: 202 H.: 137 ÉHIII: 84 (Ag) 28.06g
Transylvania, Sigismund Báthory (1581-1602) tallér 1597 N-B Nagybánya R.: 223 H.: 144 ÉHIII: 87 (Ag) 28.65g
EF
Transylvania, Sigismund Báthory (1581-1602) 3 garas 1597 verdejegy nélkül R.: 236 H.: 150 ÉHIII: 92 (Ag) 2.28g Ex PTN/34. aukció No 187. Ebben az állapotban ritka!
FDC!
Transylvania, Sigismund Báthory (1581-1602) 3 garas 1597 verdejegy nélkül R.: 236 H.: 150 ÉHIII: 92 (Ag) 2.14g
EF
Transylvania, Sigismund Báthory (1581-1602) denár 1590 A-B R.: 69 H.: 155 ÉHIII: 96 (Ag) 0.46g
RRR!
about EF
Transylvania, Sigismund Báthory (1581-1602) denár 1591 A-B R.: 93 H.: 155/a ÉHIII: 97 (Ag) 0.38g Árverésen még nem szerepelt! Második ismert példány!
RRR!
about EF