Transylvania, Gabriel Báthory (1608-1613) aranyforint C-V Kolozsvár R.: 220 H.: 238 ÉHIII: 154 (Au) 3.50g Évszám nélkül.
Transylvania, Gabriel Báthory (1608-1613) aranyforint 1610 C-V / Kolozsvár R.: 67 H.: 239 ÉHIII: 155 (Au) 3.50g Ebben az állapotban ritka!
Transylvania, Gabriel Báthory (1608-1613) aranyforint 1611 C-V / Kolozsvár R.: 107 H.: 239/a ÉHIII: 155 (Au) 3.50g Ebben az állapotban ritka!
FDC!
Transylvania, Gabriel Báthory (1608-1613) aranyforint 1612 C-V / Kolozsvár R.: 155 H.: 240 ÉHIII: 155 (Au) 3.50g Ebben az állapotban ritka!
Transylvania, Gabriel Báthory (1608-1613) tábori tallér 1611 CIBIN Nagyszeben R.: 122 H.: 261 ÉHIII: 165 (Ag) 28.24g Attratkív patina!
EF