51th Numismatic Auction » Probe Strikes

Lot Number:
  • 702.
    Starting price: EUR 800

    Probe Strikes, Franz Joseph (1848-1916) 20 krajcár próbaveret 1868 K.B. Körmöcbánya H.: 2150a (Al) 1.38g Jelöletlen próbaveret. A forgalmitól eltérően alumíniumból készült.

    RRR!

  • 703.
    Starting price: EUR 300

    Probe Strikes, Franz Joseph (1848-1916) 10 krajcár próbaveret 1889 K.B. Körmöcbánya H.: 2163/c (Al) 0.71g Vastag lapkára vert.

  • 704.
    Starting price: EUR 3000

    Probe Strikes, Franz Joseph (1848-1916) 5 krajcár próbaveret 1859 E Gyulafehérvár H.: 2167 Jäger: 324 (Al) 0.40g Jelöletlen próbaveret. A forgalmitól eltérően alumíniumból készült.

  • 705.
    Starting price: EUR 600

    Probe Strikes, Franz Joseph (1848-1916) 1 krajcár próbaveret 1892 K.B. Körmöcbánya H.: 2187a (Al) 1.01g Jelöletlen próbaveret. A forgalmitól eltérően alumíniumból készült.

    RRR!

  • 706.
    Starting price: EUR 2500

    Probe Strikes, Franz Joseph (1848-1916) 10 Fillér próbaveret 1914 K.B Körmöcbánya H.:- (Ag) 1.52g Jelöletlen próbaveret. A forgalmitól eltérően ezüstből készült. Attraktív patina!

    FDC!

Results: 5 Item / Show:
Search

51th Numismatic Auction
Sign in

Forgot password?