Holy Roman Empire (1526-1711), Ferdinand II. (1619-1637) aranyforint 1624 K-B Körmöcbánya C.III.: 265 H.: 1166 ÉH: 891 (Au) 3.45g Ebben az állapotban ritka!
Holy Roman Empire (1526-1711), Ferdinand II. (1619-1637) aranyforint 1631 K-B Körmöcbánya C.III.: 265 H.: 1166 ÉH: 891 (Au) 3.51g NGC MS 64* Ebben az állapotban ritka!
Holy Roman Empire (1526-1711), Ferdinand II. (1619-1637) tallér 1632 K-B Körmöcbánya C.III.: 278 H.: 1179 ÉH: 898/a (Ag) 28.63g Ebben az állapotban ritka! Attraktív patina!
FDC!