Holy Roman Empire (1526-1711), Rudolf (1576-1608) aranyforint 1592 K-B Körmöcbánya C.III.: 104 H.: 1002 ÉH: 773/a (Au) 3.53g Ebben az állapotban ritka!
Holy Roman Empire (1526-1711), Rudolf (1576-1608) aranyforint 1593 K-B Körmöcbánya C.III.: 104 H.: 1002 ÉH: 773/a (Au) 3.52g Ebben az állapotban ritka!
FDC!
Holy Roman Empire (1526-1711), Rudolf (1576-1608) aranyforint 1606 K-B Körmöcbánya C.III.: 105 H.: 1003 ÉH: 773/a (Au) 3.47g Ritka évszám!
Holy Roman Empire (1526-1711), Rudolf (1576-1608) tallér 1579 K-B Körmöcbánya C.III.: 131 H.: 1030 ÉH: 790/b (Ag) 28.55g Ritka évszám!
Holy Roman Empire (1526-1711), Rudolf (1576-1608) tallér 1587 K-B Körmöcbánya C.III.: 131 H.: 1030 ÉH: 790/b (Ag) 28.52g
about EF
Holy Roman Empire (1526-1711), Rudolf (1576-1608) tallér 1593 K-B Körmöcbánya C.III.: 131 H.: 1030 ÉH: 790/b (Ag) 26.58g Attraktív patina! Ebben az állapotban ritka!
Holy Roman Empire (1526-1711), Rudolf (1576-1608) tallér 1595 K-B Körmöcbánya C.III.: 131 H.: 1030 ÉH: 790/b (Ag) 28.29g
Holy Roman Empire (1526-1711), Rudolf (1576-1608) tallér 1585 N-B Nagybánya C.III.: 135 H.: 1034 ÉH: 792 (Ag) 29.18g Attraktív patina!
EF
Holy Roman Empire (1526-1711), Rudolf (1576-1608) 1/4 tallér 1592 K-B Körmöcbánya C.III.: 147 H.: 1046 ÉH: 802 (Ag) 7.03g Ebben az állapotban ritka!
Holy Roman Empire (1526-1711), Rudolf (1576-1608) garas 1581 K-B Körmöcbánya C.III.: 149 H.: 1048 ÉH: 804/a (Ag) 2.21g Attraktív patina!
Holy Roman Empire (1526-1711), Rudolf (1576-1608) garas 1590 K-B Körmöcbánya C.III.: 149 H.: 1048 ÉH: 804/a (Ag) 2.68g
Holy Roman Empire (1526-1711), Mathew II. (1608-1619) aranyforint 1612 K-B Körmöcbánya C.III.: 182 H.: 1082 ÉH: 826 (Au) 3.48g Ebben az állapotban ritka!
Holy Roman Empire (1526-1711), Mathew II. (1608-1619) aranyforint 1614 K-B Körmöcbánya C.III.: 183 H.: 1083 ÉH: 827/a (Au) 3.47g Ebben az állapotban ritka!
FDC!
Holy Roman Empire (1526-1711), Mathew II. (1608-1619) Koronázási érem HTÉ: 349 Gohl Kor.: 5 CHIN: 38/h (Ag) 15.13g II. Mátyás 1608-as pozsonyi koronázásának emlékére. Michael Sock műve. Attraktív patina!
EF
Holy Roman Empire (1526-1711), Ferdinand II. (1619-1637) aranyforint 1624 K-B Körmöcbánya C.III.: 265 H.: 1166 ÉH: 891 (Au) 3.45g Ebben az állapotban ritka!
Holy Roman Empire (1526-1711), Ferdinand II. (1619-1637) aranyforint 1631 K-B Körmöcbánya C.III.: 265 H.: 1166 ÉH: 891 (Au) 3.51g NGC MS 64* Ebben az állapotban ritka!
Holy Roman Empire (1526-1711), Ferdinand II. (1619-1637) tallér 1632 K-B Körmöcbánya C.III.: 278 H.: 1179 ÉH: 898/a (Ag) 28.63g Ebben az állapotban ritka! Attraktív patina!
FDC!
Holy Roman Empire (1526-1711), Ferdinand III. (1637-1657) aranyforint 1639 K-B Körmöcbánya C.III.: 314 H.: 1216 ÉH: 925 (Au) 3.49g Ebben az állapotban ritka!
FDC!