51th Numismatic Auction » Holy Roman Empire (1526-1711)

Lot Number:
  • 357.
    Starting price: EUR 3000

    Holy Roman Empire (1526-1711), Ferdinand III. (1637-1657) aranyforint 1640 K-B Körmöcbánya C.III.: 314 H.: 1216 ÉH: 925 (Au) 3.46g Ebben az állapotban ritka!

    FDC!

  • 358.
    Starting price: EUR 2500

    Holy Roman Empire (1526-1711), Ferdinand III. (1637-1657) aranyforint 1642 K-B Körmöcbánya C.III.: 314 H.: 1216 ÉH: 925 (Au) 3.49g Ritka évszám! Ebben az állapotban ritka!

    FDC!

  • 359.
    Starting price: EUR 2500

    Holy Roman Empire (1526-1711), Ferdinand III. (1637-1657) aranyforint 1650 K-B Körmöcbánya C.III.: 314 H.: 1216 ÉH: 925 (Au) 3.50g Ritka évszám! Ebben az állapotban ritka!

    FDC!

  • 360.
    Starting price: EUR 750

    Holy Roman Empire (1526-1711), Ferdinand III. (1637-1657) tallér 1645 K-B Körmöcbánya C.III.: 338 H.: 1241 ÉH: 939/a (Ag) 28.52g Ritka évszám! Ebben az állapotban ritka!

  • 361.
    Starting price: EUR 750

    Holy Roman Empire (1526-1711), Ferdinand III. (1637-1657) tallér 1648 K-B Körmöcbánya C.III.: 338 H.: 1241 ÉH: 939/a (Ag) 28.65g Attraktív patina! Ebben az állapotban ritka!

    FDC!

  • 362.
    Starting price: EUR 750

    Holy Roman Empire (1526-1711), Ferdinand III. (1637-1657) tallér 1649 K-B Körmöcbánya C.III.: 338 H.: 1241 ÉH: 939/a (Ag) 28.66g Attraktív patina! Ebben az állapotban ritka!

    FDC!

  • 363.
    Starting price: EUR 800

    Holy Roman Empire (1526-1711), Ferdinand III. (1637-1657) tallér 1652 K-B Körmöcbánya C.III.: 339 H.: 1242 ÉH: 939/a (Ag) 28.78g Attraktív patina!

  • 364.
    Starting price: EUR 600

    Holy Roman Empire (1526-1711), Ferdinand III. (1637-1657) tallér 1654 K-B Körmöcbánya C.III.: 339 H.: 1242 ÉH: 939/a (Ag) 28.57g Ebben az állapotban ritka! Kis karc!

  • 365.
    Starting price: EUR 750

    Holy Roman Empire (1526-1711), Ferdinand III. (1637-1657) tallér 1655 K-B Körmöcbánya C.III.: 339 H.: 1242 ÉH: 939/a (Ag) 28.86g Ebben az állapotban ritka!

    FDC!

  • 366.
    Starting price: EUR 750

    Holy Roman Empire (1526-1711), Ferdinand III. (1637-1657) tallér 1656 K-B Körmöcbánya C.III.: 339 H.: 1242 ÉH: 939/a (Ag) 28.86g Ebben az állapotban ritka!

    FDC!

  • 367.
    Starting price: EUR 750

    Holy Roman Empire (1526-1711), Ferdinand III. (1637-1657) tallér 1657 K-B/V Körmöcbánya C.III.: 341 H.: 1244 ÉH: 939/c (Ag) 28.80g Ebben az állapotban ritka! Attraktív patina!

    FDC!

  • 368.
    Starting price: EUR 600

    Holy Roman Empire (1526-1711), Ferdinand III. (1637-1657) tallér 1658 K-B Körmöcbánya C.III.: 339 H.: 1242 ÉH: 939/a (Ag) 28.71g Verdejegy V nélkül.

  • 369.
    Starting price: EUR 300

    Holy Roman Empire (1526-1711), Ferdinand III. (1637-1657) 1/2 tallér 1655 K-B Körmöcbánya C.III.: 351 H.: 1254 ÉH: 947/a (Ag) 14.24g

    EF

  • 370.
    Starting price: EUR 2000

    Holy Roman Empire (1526-1711), Ferdinand III. (1637-1657) vastag veretű denár 1647 K-B Körmöcbánya C.III.: 359 H.: 1262 ÉH: 952 (Ag) 4.37g Évszám publikálva (ugyanez a példány): PTN/31. aukció No 395.

    about EF

  • 371.
    Starting price: EUR 2000

    Holy Roman Empire (1526-1711), Ferdinand III. (1637-1657) vastag veretű denár 1655 K-B Körmöcbánya C.III.: 359 H.: 1262 ÉH: 952 (Ag) 3.52g A publikált példánytól eltérő súlyban.

    RRR!

  • 372.
    Starting price: EUR 250

    Holy Roman Empire (1526-1711), Ferdinand IV. (1654) Koronázási zseton 1653 (Ag) 3.23g Német-római császárrá koronázására. Attraktív patina!

  • 373.
    Starting price: EUR 2000

    Holy Roman Empire (1526-1711), Leopold I. (1657-1705) dukát 1667 K-B Körmöcbánya H.: 1320 ÉH: 992/a (Au) 3.53g Ebben az állapotban ritka!

    FDC!

  • 374.
    Starting price: EUR 1000

    Holy Roman Empire (1526-1711), Leopold I. (1657-1705) dukát 1679 K-B Körmöcbánya H.: 1320 ÉH: 992/a (Au) 3.50g Ebben az állapotban ritka!

Results: 161 Item / Show:
Search

51th Numismatic Auction
Sign in

Forgot password?