Holy Roman Empire (1705-), Charles III. (1711-1740) dukát 1714 K-B Körmöcbánya H.: 1585 ÉH: 1164 (Au) 3.46g Ritka évszám!
Holy Roman Empire (1705-), Charles III. (1711-1740) dukát 1738 K-B Körmöcbánya H.: 1586 ÉH: 1165 (Au) 3.47g
Holy Roman Empire (1705-), Charles III. (1711-1740) dukát 1735 NB Nagybánya H.: 1591 ÉH: 1171 (Au) 3.49g Ebben az állapotban ritka!
FDC!
Holy Roman Empire (1705-), Charles III. (1711-1740) 1/4 dukát 1738 N-B Nagybánya H.: 1596 ÉH: 1176 (Au) 0.87g
Holy Roman Empire (1705-), Charles III. (1711-1740) 1/6 dukát 1739 N-B Nagybánya H.: 1599 ÉH: 1178 (Au) 0.59g Unger csillaggal jelöli.
RRR!
Holy Roman Empire (1705-), Charles III. (1711-1740) tallér 1712 .I.G.S./C-H/P W Pozsony H.: 1607 ÉH: 1181 (Ag) 28.45g
Holy Roman Empire (1705-), Charles III. (1711-1740) tallér 1729 K-B Körmöcbánya H.: 1604 ÉH: 1184 (Ag) 28.84g Kis anyaghiba!
Holy Roman Empire (1705-), Charles III. (1711-1740) tallér 1737 K-B Körmöcbánya H.: 1606 ÉH: 1185 (Ag) 28.82g Ebben az állapotban ritka! Attraktív patina!
Holy Roman Empire (1705-), Charles III. (1711-1740) tallér 1738 K-B Körmöcbánya H.: 1606 ÉH: 1185 (Ag) 28.85g Ebben az állapotban ritka! Attraktív patina!
Holy Roman Empire (1705-), Charles III. (1711-1740) tallér 1740 K-B Körmöcbánya H.: 1606 ÉH: 1185 (Ag) 28.20g
Holy Roman Empire (1705-), Charles III. (1711-1740) 1/2 tallér 1716 K-B Körmöcbánya H.: 1610 ÉH: 1186 (Ag) 14.44g
Holy Roman Empire (1705-), Charles III. (1711-1740) 1/2 tallér 1717 K-B Körmöcbánya H.: 1609 ÉH: 1186 (Ag) 14.09g
Holy Roman Empire (1705-), Charles III. (1711-1740) 1/2 tallér 1718 K-B Körmöcbánya H.: 1610 ÉH: 1186 (Ag) 14.19g
Holy Roman Empire (1705-), Charles III. (1711-1740) 1/2 tallér 1737 K-B Körmöcbánya H.: 1614 ÉH: 1188 (Ag) 14.38g
Holy Roman Empire (1705-), Charles III. (1711-1740) 1/2 tallér 1740 K-B Körmöcbánya H.: 1614 ÉH: 1188 (Ag) 14.39g Attraktív patina! Kis karc!
Holy Roman Empire (1705-), Charles III. (1711-1740) 1/4 tallér 1714 N-B Nagybánya H.: 1620 ÉH: 1192 (Ag) 6.83g Ritka évszám!
EF
Holy Roman Empire (1705-), Charles III. (1711-1740) 1/4 tallér 1715 N-B Nagybánya H.: 1620 ÉH: 1192 (Ag) 7.15g Attraktív patina!
Holy Roman Empire (1705-), Charles III. (1711-1740) 1/4 tallér 1716 N-B Nagybánya H.: 1621 ÉH: 1193/a (Ag) 6.88g
EF