Holy Roman Empire (1705-), Leopold II. (1790-1792) dukát 1790 verdejegy nélkül H.: 1905 ÉH: 1340 (Au) 3.47g Ebben az állapotban ritka!
Holy Roman Empire (1705-), Leopold II. (1790-1792) dukát 1791 verdejegy nélkül H.: 1906 ÉH: 1341 (Au) 3.49g Ebben az állapotban ritka!
Holy Roman Empire (1705-), Leopold II. (1790-1792) dukát 1792 verdejegy nélkül H.: 1906 ÉH: 1341 (Au) 3.48g
Holy Roman Empire (1705-), Leopold II. (1790-1792) dukát 1791 E Gyulafehérvár H.: 1908 ÉH: 1342/b (Au) 3.49g Ebben az állapotban ritka!
FDC!
Holy Roman Empire (1705-), Leopold II. (1790-1792) 20 krajcár 1791 G Nagybánya H.: 1915 ÉH: 1346/c (Ag) 6.62g
good VF
Holy Roman Empire (1705-), Leopold II. (1790-1792) 20 krajcár 1792 G Nagybánya H.: 1915 ÉH: 1346/c (Ag) 6.63g
good VF
Holy Roman Empire (1705-), Leopold II. (1790-1792) Koronázási zseton 1790 CHIN: 237/b Gohl Kor.: 2 (Ag) 4.40g Magyar királlyá koronázásának emlékére, Pozsony. Johann Nepomuk Würth műve.
Holy Roman Empire (1705-), Leopold II. (1790-1792) Koronázási zseton 1790 CHIN: 238/b Gohl Kor.: 3 (Ag) 2.19g Magyar királlyá koronázásának emlékére, Pozsony. Attraktív patina!
good VF
Holy Roman Empire (1705-), Leopold II. (1790-1792) érem 1790 B Körmöcbánya (Ag) 1.94g Német-római császárrá koronázására.