51th Numismatic Auction » Historical medals and Counter

Lot Number:
  • 707.
    Starting price: EUR 1500

    Historical medals and Counter, Franz Joseph (1848-1916) Koronázási zseton 1867 A Bécs CHIN: 279/a Gohl Kor.: 4 (Au) 6.01g Ferenc József magyar királlyá koronázásának emlékére, Buda.

    EF

  • 708.
    Starting price: EUR 1500

    Historical medals and Counter, Franz Joseph (1848-1916) Koronázási zseton 1867 A Bécs CHIN: 334/a Gohl Kor.: 3 (Au) 5.95g Erzsébet magyar királynévá koronázásának emlékére, Buda. Karc!

    EF

  • 709.
    Starting price: EUR 120

    Historical medals and Counter, Franz Joseph (1848-1916) Koronázási érem 1867 A Bécs CHIN: 275/h (Br) 47.85g Ferenc József magyar királlyá koronázásának emlékére, Buda.

    about EF

  • 710.
    Starting price: EUR 200

    Historical medals and Counter, Franz Joseph (1848-1916) Koronázási emlékérem 1867 CHIN: 319/a Gohl Kor.: 42 (Sn) 28.68g Ezüstözött ón. Ebben az állapotban ritka! Ferenc József és Erzsébet királyné budai koronázásának emlékére. A. Kleeberg műve.

    FDC!

  • 711.
    Starting price: EUR 75

    Historical medals and Counter, Franz Joseph (1848-1916) érem 1865 (Br) 53.58g A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának emlékére. C. Radnitzky műve.

  • 712.
    Starting price: EUR 300

    Historical medals and Counter, Franz Joseph (1848-1916) emlékérem 1898 (Ag) 25.43g Erzsébet királyné halálának emlékére. Genf, 1898. szeptember 10. (Szignó: F) Ebben az állapotban ritka! Attraktív patina!

    FDC!

Results: 6 Item / Show:
Search

51th Numismatic Auction
Sign in

Forgot password?