Photographs and photo albums Tablókép () 0.01g A magyar válogatott csapat tablóképe. (30,5x21,5 cm)
T2
Photographs and photo albums Tablókép () 0.01g Tablókép a válogatott mérkőzéseinek képeiből. Sérült állapotban! (43x31,5 cm)
T2-3
Photographs and photo albums Fénykép hozzá tartozó képkerettel () 0.01g Hidegkuti Nándor képkeretben tartott fényképe. (26x20 cm)
T3
Photographs and photo albums Eredeti fénykép 1953 () 0.01g Az évszázad mérkőzéséről készült fénykép. Sérült állapotban! (30x21 cm)
T3
Photographs and photo albums A.C. Mantova csapattabló képek (3 db) () 0.01g (39x23cm; Fehér feliratos szöveggel 2 darab: 28x19 cm)
T2-3
Photographs and photo albums Fényképek () 0.01g Hidegkuti Nándor gyermek- és fiatalkori fényképei. (26 db)
T2
Photographs and photo albums Fényképek () 0.01g Hidegkuti Nándor személyes polaroid fényképei. (51 db)
T2
Photographs and photo albums Fényképek () 0.01g Hidegkuti Nándor fényképei. (90 db)
T2
Photographs and photo albums Fényképalbum () 0.01g A labdarúgó fiatalkori fényképeivel (69 db).
T2
Photographs and photo albums Fényképalbum () 0.01g Családi album, a labdarúgó fiatalkori fényképeivel (53 db).
T2
Photographs and photo albums Fényképalbum () 0.01g Az MTK labdarugó klubban játékosként eltöltött ideje alatt készült fényképekkel (49 db).
T2
Photographs and photo albums Fényképalbum () 0.01g A válogatottról készült eredeti, korabeli fényképekkel (52 db).
RRR!
T2
Photographs and photo albums Fényképalbum () 0.01g Edzőkarrierje az MTK, Fiorentina, Mantova, Egri Dózsa és Al Alhy Kluboknál eltöltött ideje alatt készült fényképekkel (33 db).
T2
Photographs and photo albums Fényképalbum () 0.01g Családi album, mely főként Kairóban készült fényképeket tartalmaz (40 db).
T2
Photographs and photo albums Fényképalbum () 0.01g Közel-keleti edzősködéséről készült fényképek (52 db).
T1-2
Photographs and photo albums Fényképalbum () 0.01g Közel-keleti edzősködéséről készült fényképek (60 db).
T1-2
Photographs and photo albums Fényképalbumok () 0.01g (2 db) Hidegkuti Nándor életéről készült fényképek (36+35 db).
T2
Photographs and photo albums Fényképalbum () 0.01g Hidegkuti életéről készült fényképek (54 db).
T2