Early Medieval, Stephen I. (997-1038) denár EK: 1/1 C.I.: 1 H.: 1 ÉH: 1 (Ag) 0.69g Ebben az állapotban ritka! Attraktív patina!
Early Medieval, Stephen I. (997-1038) denár EK: 1/1A C.I.: 1 H.: 1 ÉH: 1 (Ag) 0.83g Előlapi köriratban fordított S betű. Ebben az állapotban ritka! Attraktív patina!
Early Medieval, Stephen I. (997-1038) denár EK: 1/1G C.I.: 2 H.: 1/a ÉH:- (Ag) 0.83g Hátlapon fordított (retrográd) körirat. Ebben az állapotban ritka! Attraktív patina!
Early Medieval, Peter Orseolo (1038-1041, 1044-1046) denár EK: 2/1 C.I.: 8 H.: 6 ÉH: 2 (Ag) 0.52g Ebben az állapotban ritka!
FDC!
Early Medieval, Samuel Aba (1041-1044) denár EK: 3/1 C.I.: 10 H.: 7 ÉH: 3 (Ag) 0.60g Ebben az állapotban ritka!
RRR!
Early Medieval, I. András (1046-1060) denár EK: 4/2 C.I.: 11 H.: 8 ÉH: 4 (Ag) 0.58g Ebben az állapotban ritka!
Early Medieval, I. András (1046-1060) denár EK: 4/3 C.I.: 12 H.: 9 ÉH: 5 (Ag) 0.69g
EF
Early Medieval, Béla Duke (1048-1060) denár EK: 5/1 C.I.: 15 H.: 11 ÉH: 6 (Ag) 0.74g Ebben az állapotban ritka!
Early Medieval, Béla I. (1060-1063) denár EK: 5/2 C.I.: 16 H.: 12 ÉH: 7 (Ag) 0.54g
EF
Early Medieval, Solomon (1063-1074) denár EK: 6/1 C.I.: 19 H.: 14 ÉH: 8 (Ag) 0.57g Ebben az állapotban ritka!
FDC!
Early Medieval, Solomon (1063-1074) denár EK: 6/2 C.I.: 20 H.: 15 ÉH: 9 (Ag) 0.49g Ebben az állapotban ritka!
FDC!
Early Medieval, Solomon (1063-1074) denár EK: 6/4 C.I.: 22 H.: 17 ÉH: 10 (Ag) 0.32g Ebben az állapotban ritka!
Early Medieval, Solomon (1063-1074) denár EK: 6/4 C.I.: 22 H.: 17 ÉH: 10 (Ag) 0.44g Ebben az állapotban ritka!
Early Medieval, Géza Duke (1064-1074) denár EK: 7/1 C.I.: 23 H.: 18 ÉH: 12 (Ag) 0.68g
Early Medieval, Géza Duke (1064-1074) denár EK: 7/1 C.I.: 23 H.: 18 ÉH: 12 (Ag) 0.77g Kisméretű hátlapi verőtővel készült!
Early Medieval, Géza I. (1074-1077) denár EK: 7/2 C.I.: 24 H.: 19 ÉH: 14 (Ag) 0.53g
RRR!
Early Medieval, Ladislaus I. (1077-1095) denár EK: 8/1 C.I.: 25 H.: 21 ÉH: 15 (Ag) 0.67g
Early Medieval, Ladislaus I. (1077-1095) denár EK: 8/2 C.I.: 26 H.: 22 ÉH: 16 (Ag) 0.58g