Early Medieval, Coloman (1095-1116) denár EK: 9/3 C.I.: 41 H.: 33 ÉH: 27 (Ag) 0.43g Attraktív patina!
Early Medieval, Coloman (1095-1116) denár EK: 9/4 C.I.: 42 H.: 34 ÉH: 30 (Ag) 0.47g Ebben az állapotban ritka!
Early Medieval, Coloman (1095-1116) denár EK: 9/5 C.I.: 43 H.: 35 ÉH: 26 (Ag) 0.39g Ebben az állapotban ritka! Attraktív patina!
Early Medieval, Coloman (1095-1116) denár EK: 9/6 C.I.: 45 H.: 37 ÉH: 28 (Ag) 0.52g Ebben az állapotban ritka! Attraktív patina!
Early Medieval, Coloman (1095-1116) denár EK: 9/8 C.I.: 46 H.: 38 ÉH: 29 (Ag) 0.40g Ebben az állapotban ritka!
Early Medieval, Coloman (1095-1116) denár EK: 9/9A C.I.: 47 H.: 39 ÉH: 32 (Ag) 0.44g Ebben az állapotban ritka!
Early Medieval, Coloman (1095-1116) denár EK: 9/10 C.I.: 48 H.: 40 ÉH: 31 (Ag) 0.48g Ebben az állapotban ritka!
Early Medieval, Coloman (1095-1116) denár EK: 9/11A C.I.:- H.: 41 ÉH:- (Ag) 0.44g Ebben az állapotban ritka!
FDC!