Early Medieval, Béla III. (1172-1196) denár EK: 15/6 C.I.: 127 H.: 116 ÉH: 94 (Ag) 0.23g Ebben az állapotban ritka!
Early Medieval, Béla III. (1172-1196) denár EK: 15/8 C.I.: 117 H.: 138 ÉH: 97 (Ag) 0.16g Ebben az állapotban ritka!
Early Medieval, Béla III. (1172-1196) denár EK: 15/9 C.I.: 135 H.: 126 ÉH: 103 (Ag) 0.23g Ebben az állapotban ritka! Attraktív patina!
FDC!
Early Medieval, Béla III. (1172-1196) denár EK: 15/11 C.I.: 162 H.: 181 ÉH: 95 (Ag) 0.17g Ebben az állapotban ritka!
FDC!
Early Medieval, Béla III. (1172-1196) denár EK: 15/13 C.I.: 167 H.: 186 ÉH: 98 (Ag) 0.20g Ebben az állapotban ritka!
FDC!
Early Medieval, Béla III. (1172-1196) denár EK: 15/17 C.I.: 107 H.: 108 ÉH: 111 (Ag) 0.50g Ebben az állapotban ritka!
Early Medieval, Béla III. (1172-1196) denár EK: 15/18 C.I.: 109 H.: 111 ÉH: 112 (Ag) 0.21g Ebben az állapotban ritka!
FDC!
Early Medieval, Béla III. (1172-1196) denár EK: 15/21A C.I.:- H.: 60 ÉH:- (Ag) 0.18g Ebben az állapotban ritka!
RRR!
FDC!
Early Medieval, Béla III. (1172-1196) denár EK: 15/24 C.I.: 110 H.: 65 ÉH: 102 (Cu) 0.31g
good VF
Early Medieval, Béla III. (1172-1196) denár EK: 15/25A C.I.: 111 H.: 66/a ÉH: 93 (Ag) 0.26g
EF
Early Medieval, Béla III. (1172-1196) rézpénz EK: 15/27 C.I.: 98 H.: 72 ÉH: 114 (Cu) 2.16g Ebben az állapotban ritka!
Early Medieval, Béla III. (1172-1196) rézpénz (Cu) 2.30g Hibrid veret. Előlapja: EK: 15/27 C.I.: 98 H.: 72 ÉH: 114; Hátlapja: EK: 15/27B Cpk.: 15 H.: 72/a ÉH:-
good VF
Early Medieval, Béla III. (1172-1196) rézpénz EK:- C.I.:- H.:- ÉH.:- (Cu) 2.53g Publikálatlan változat! Hátlapon a Santa körirat függőlegesen áll.
RRR!
EF
Early Medieval, Béla III. (1172-1196) rézpénz EK: 15/29 C.I.: 101 H.: 73 ÉH: 115 (Cu) 1.69g Ebben az állapotban ritka!
Early Medieval, Béla III. (1172-1196) rézpénz EK:- C.I.:- H.:- ÉH:- (Cu) 1.25g Publikálatlan változat: az előlapi körirat 90 fokkal el van fordulva!
RRR!
EF